Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Pallasti tn 42, 44 ja 52 korterelamudHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Kortermajad asuvad Tallinnas Laagna tee ja Pallasti tänava ristumiskohas, KUMU ja Kadrioru pargi vahetus läheduses. Hooned on kolmekorruselised, monteeritavast raudbetoonist. Igas majas on 13 korterit, kelder ja lift puuduvad. Esimesel korrusel on lisaks tehnilistele ruumidele ka panipaigad. Kuivõrd need hooned asuvad majakate tsoonis ja peaaegu kahe majaka vahelisel liinil, siis on selles piirkonnas kehtestatud ehitustele maksimaalne kõrgus ja lisatingimusena ei tohi hoonete merepoolsetel fassaadidel olla aknaid, et mitte eksitada laevu. Akende keelu nõudest lähtuvalt on betoonseinad tehtud graafilise betooni tehnoloogiaga – lillemotiivid on hästi vaadeldavad nii Laagna teelt kui ka Valgelt tänavalt. Tavapärasest Lasnamäest püüame eristuda sellega, et hoonete vahele oleme jätnud palju ruumi ja rajanud rohkelt haljastust, iga maja juures on oma mänguväljak, liigsest pinnasest kujundasime kelgumäed. Huvitavalt on lahendatud ka autode parkimine – parklad on viidud ca 1,5 m üldisest tasapinnast allapoole.

Tellija:
OÜ Constancia
Projekti nimi:
Pallasti tn 42, 44 ja 52 korterelamud
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Erki Ristoja
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Pallasti tn 42, 44, 52, Tallinn
Projekti algus:
2011
Valmimise aasta:
2012

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.