Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Pallasti tn 46, 48, 50 korterelamudHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Korteriarenduse II etapp hõlmab kolme identset viiekorruselist hoonet, mille arhitektiks on Erki Ristoja. Igas majas on 23 korterit ja lift, ehituslikult on tegemist tavapäraste vaivundamentidel raudbetoonist hoonetega, mille paneelide on viimistletud värviga. Fassaadilahendust on muudetud plastakende ja dekoratiivplaadi tooni osas, rõdudele on lisatud lahtikäivad klaasid. Siseviimistluses on kasutatud naturaalset parketti ja spoonitud uksi, sanitaarruumidesse on paigaldatud lisaks tavapärastele seadmetele ka kraanikausialune kapp. Hoonetes on keskküte ja väljatõmbe ventilatsioon, väljatõmmatava õhu soojusest toodetakse soojuspumba abil sooja tarbevett. Korterelamute üheks olulisemaks plussiks võib lugeda asukohta kesklinna ja Kadrioru pargi läheduses. Samuti on Pallasti tänava piirkonnas väga head vabaaja veetmise ning sportimisvõimalused.

Tellija:
OÜ Constancia
Projekti nimi:
Pallasti tn 46, 48, 50 korterelamud
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Erki Ristoja
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Pallasti tn 46, 48, 50, Tallinn
Projekti algus:
2012
Valmimise aasta:
2013

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.