Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Porkuni koolHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Porkuni kool on loodud liitpuudega lastele, maja projekteerimisel on taotletud kasutajasõbralikkust ja energiasäästlikke lahendusi. Hoone kandekarkassi moodustavad peamiselt väikeplokkseinad ja õõnespaneelidest katuslaed. Välisavatäited on alumiiniumraamidega aknad ja klaasfassaad – need annavad hoonele elegantse ilme. Fassaad on kaetud puit- ja alumiinium-komposiitplaatidega. Hoone 6 tiiba paiknevad ümber multifunktsionaalse fuajee ühel tasapinnal. Kahes läänetiivas asuvad pere-tüüpi eluruumid kokku 16 perele. Lõunakaares asuvad kaks õppehoonet, mille juurde kuuluvad väliklassid ja mänguväljakud. Eraldi korpustes asuvad administratsioon koos õppeköögi ja katlamajaga ning spordikompleks – ujula koos saunade, jõusaali ja palliväljakuga, ning taastusraviplokk koos soolakambri ja vibroakustikateraapia ruumiga.

Tellija:
Riigi Kinnisvara AS
Projekti nimi:
Porkuni kool
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Haridus-, kultuuri- ja spordihooned
Arhitekt:
Uku Künnap
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Porkuni, Tamsalu, Lääne-Virumaa
Projekti algus:
2010
Valmimise aasta:
2011

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.