Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Soodevahe küla ühisveevärgi ja –kanalisatsiooni, reoveepumpla ja survetõstepumpla ehitusAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Ehitustööde eesmärgiks oli tagada ehitatava Tallinna Vangla veevarustus ja reovete ärajuhtimine ning Soodevahe küla perspektiivse tööstusala veevarustus ja hüdrantide toide. Kokku projekteeriti ja ehitati Soodevahe külas 4 kilomeetrit vee- ja 3 kilomeetrit kanalisatsioonitorustikke ning rajati avariimahutitega reoveepumpla ja veereservuaaridega survetõstepumpla. Tarbijatele vajalik vesi võetakse ja heitvesi juhitakse AS Tallinna Vesi torustikesse kahes liitumispunktis Suur-Sõjamäe ja Betooni tänavate lõpus.

Ehitustööd teostati väga märjal alal ja osaliselt tuli torustikud rajada otse sohu. Kahes kohas puuriti torud läbi raudtee alt ja pae seest. Projekti käigus ehitati välja 1000 m³ veereservuaare vangla kõikuva tarbimise ja tuletõrjevee varu jaoks, samal põhjusel rajati 240 m³ avariimahutid kanalisatsioonipumplale. Ehitatud reoveepumpla jõudlus on 252 m³/h ja survetõste pumplal on vastav näitaja 343 m³/h.

Tellija:
AS Elveso
Projekti nimi:
Soodevahe küla ühisveevärgi ja –kanalisatsiooni, reoveepumpla ja survetõstepumpla ehitus
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Vee-, sajuvee- ja kanalisatsioonitorustikud
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Soodevahe küla, Rae vald, Harjumaa
Projekti algus:
2016
Valmimise aasta:
2017

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.