Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Tähepargi elurajoonAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Tartu kesklinnas asuvatele Öö, Pargi ja Päeva tänavale ehitasime seitse uut kortermaja, mis paiknevad kümneminutilise jalutuskäigu kaugusel Tartu linnasüdamest. Ühtse arhitektuuriga 2–3-korruselistes privaatsetes kortermajades on igaühes 6–7 korterit. Läbimõeldud planeeringutega kodud on ruumi- ja valgusküllased ning maju ümbritsevat linnapargi rohelust saab nautida nii läbi suurte akende kui ka klaasitud rõdudelt ja avaratelt terrassidelt. Korterite siseviimistluses kohtuvad kesklinna modernsus ja Karlova puitvillade ajalooline hõng.

Tähepargi kvartalis on parkimine viidud maa alla, tänu millele on hoonete ümbruses rohkem rohelust ja avarust. Säilitasime suured pargipuud ning istutasime uusi puid ja ilupõõsaid. Ühtlasi rajasime Tähe tänava äärde kõigile linnaelanikele mõeldud üle 2000 m² suuruse pargiala, kus on mänguväljakud, kõnniteed, istumisalad, astmestikud ja lillepeenrad.

Vaata käimasolevaid arendusprojekte merko.ee/kodud

Tellija:
AS Merko Ehitus Eesti
Projekti nimi:
Tähepargi elurajoon
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
AT Arhitektuur OÜ, Anu Tammemägi
Sisearhitekt:
Eerik Olle, Ahti Peetersoo
Peaprojekteerija:
AS RTG Projektbüroo
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Öö 3 ja 4, Pargi 13, 15, 17 ja 19, Päeva 5, Tartu
Projekti algus:
2018
Valmimise aasta:
2020

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.