Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Tallink TennisekeskusHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Keskus hõlmab 14 tenniseväljakut, 10 sulgpalliväljakut, jõusaali, fitnessi saale ning olmeruume. Leping on sõlmitud 1. ehitusjärjekorra tööde teostamiseks. Tennisekeskuse siseväljakute rajamisel pöörati eraldi tähelepanu ruumi valgustusele ja akustikale ning ehituses kasutati heli neelduvaid materjale. Väljakute kohal kõrguv katus toetub 25 meetri pikkustele sildadele, mis võimaldab vältida tugiposte väljakute vahel. Külastajate kasutada on eraldi riietusruumid täiskasvanutele ja lastele, saunad, tennisepood ja puhkeala. Keskuses on kuus saunaga riietusruumi kokku enam kui 800 riidekapiga. Keskuses asub ka Eesti Tennise Liit.

BIM mudeleid kasutati 4D graafiku koostamiseks, ehitustööde plaanimiseks, erinevate projektiosade kokkusobivuse kontrollimiseks.

Tellija:
Inf Maja OÜ
Projekti nimi:
Tallink Tennisekeskus
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Haridus-, kultuuri- ja spordihooned
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Osmussaare 7, Tallinn
Projekti algus:
2016
Valmimise aasta:
2016

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.