Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Tallink TennisekeskusAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Lasnamäel asuv Tallink Tennisekeskus on saanud kodusaaliks paljudele tennisesõpradele ning uueks koduks Eesti Tennise Liidule. Eesti suurimas ja moodsaimas tennisekeskuses on 20 tenniseväljakut. Üheksast kõvakattega tenniseväljakust neli vastavad rahvusvaheliste suurvõistluste nõuetele, viis väljakut on kaetud 7,5-millimeetrise vaipkattega, mis säästab sportlaste liigeseid. Erilist tähelepanu on pööratud väljakute akustikale, tänu millele on mängude ajal võimalik oma mängupartneriga rääkida.

Väljakute kohal kõrguv katus toetub 25 meetri pikkustele fermidele, mistõttu pole väljakute vahel tugiposte. Suvehooajal on sportlaste kasutada kuus Plexipave-kattega väliväljakut. Lisaks on keskuses kümme sulgpalliväljakut, neli stuudiot rühmatreeninguteks ning 650-ruutmeetrine jõusaal, eraldi riietusruumid täiskasvanutele ja lastele, saunad ning tennisepood.

BIM mudeleid kasutati 4D graafiku koostamiseks, ehitustööde plaanimiseks, erinevate projektiosade kokkusobivuse kontrollimiseks.

Tellija:
OÜ Inf Maja
Projekti nimi:
Tallink Tennisekeskus
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Haridus-, kultuuri- ja spordihooned
Arhitekt:
Novarc Group AS
Peaprojekteerija:
AS Merko Ehitus Eesti
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Osmussaare tee 7, Tallinn
Projekti algus:
2016
Valmimise aasta:
2016

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.