Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Tallinna Muusika- ja BalletikoolHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Haridus- ja Teadusministeeriumi haldusalasse kuuluvasse Tallinna Muusika- ja Balletikooli tuuakse kokku Tallinna Muusikakeskkooli, Tallinna Balletikooli ja Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli õpilased.

Lepingu raames ehitatakse nelja maapealse ja ühe maa-aluse korrusega koolihoone, millesse rajatakse lisaks muusikaõppeklassidele ja balleti harjutussaalidele auditooriumid, kontserdisaalid, raamatukogu, ujula, kohvik ja õpilaskodu. A-energiaklassiga ja 23 860 m² suuruse netopinnaga koolihoonesse tuleb kokku umbes 700 õppekohta.

Projekti arhitektuurne idee on luua üks eriline salapärane koht linnaruumis. Hajutades hoone funktsioonid krundi äärtesse, tekib selle keskele ainulaadne ja ootamatu avatud ruum ehk vaikuse aed.

Tellija:
Riigi Kinnisvara AS
Projekti nimi:
Tallinna Muusika- ja Balletikool
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Haridus-, kultuuri- ja spordihooned
Arhitekt:
Kolm Pluss Üks OÜ, Atelier Thomas Pucher ZT GmbH
Projekteerija:
Novarc Group AS
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Pärnu mnt 59, Tallinn
Projekti algus:
2020
Valmimise aasta:
2022

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.