Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Torustiku pikendamine ja renoveerimine GinkūnaisHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Projekti käigus tehtud tööd põhinesid tegevuskaval “Ginkūnai veevarustus- ja reoveepuhastustaristu renoveerimine ja laiendamine”, mille aluseks oli projekt “Šiauliai rajooni veevarustus- ja reoveepuhastustaristu renoveerimine ja laiendamine (Šiauliai, Ginkūnai)”. Maha pandi 5,699 km veevarustustorusid ja 0,606 km surve-reoveetorusid, samuti paigaldati projekti rahade eest kaks maa-alust reoveepumplat. Paigaldati 1,037 km veevarustustorustikku ja kaevud koos veemõõduseadmetega kinnistute piirini. Tänu uutele torustikele sai umbes 400 elanikku hakata tarbima kvaliteetseid veeteenuseid, paranes ka Ginkūnai küla seniste tarbijate veevarustus- ja reoveekäitlusteenused, sest projekti käigus renoveeriti 7,060 km halvimas olukorras olnud veevarustustorustikku ja 5,163 km reoveetorustikku. Kogu projekti käigus kannatada saanud teekate taastati ja keskkonnakaitsele pöörati suurt tähelepanu.

Tellija:
Šiaulių vandenys UAB
Projekti nimi:
Torustiku pikendamine ja renoveerimine Ginkūnais
Kategooria:
Insenerrajatised
Ehitise tüüp:
Vee-, sajuvee- ja kanalisatsioonitorustikud
Projekteerija:
J. Doncovas
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Leedu
Aadress:
Ginkūnai küla, Ginkūnai, Šiauliai
Projekti algus:
2010
Valmimise aasta:
2011

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.