Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Ülejõe 110/35/10 kV alajaama renoveerimine ja laiendamineHooned

Insenerrajatised

Elektrivarustus

Betoonitööd


Asukoht

Tööde iseloom

 

 

 


Ülejõe alajaama renoveerimise käigus ehitati vana alajaama asemele uus nelja lahtriga 110 kV jaotla ja 35 kV lahter, paigaldati uus 110/35/10 kV 25 MVA jõutrafo ning ühendati see õhuliiniga. Alajaama ehitati uus juhtimishoone ning hoonesse paigaldati omatarbetrafo, releekaitse ja automaatika, vahelduv omatarbe ja alalisvoolusüsteemid, juhtimis- ning monitooringuseadmed. Alajaama vana osa demonteeriti ning lammutati. Hanke mahtu kuulus ka Anne alajaamas 110 kV voolutrafode vahetus ja liini diferentsiaalkaitse relee lisamine.

1. juulil 2021. aastal omandas Merko Ehitus Eesti osaluse Connecto Eestis ning senine Merko elektriehituse ärivaldkond liitus Connectoga. Ühiselt Connecto kaubamärgi alt tegutsemine võimaldab pakkuda varasemast oluliselt laiemat teenuste valikut – lisaks madal-, kesk- ja kõrgepinge elektrivõrkude projekteerimisele, ehitusele ja hooldusele tegutseb Connecto ka telekommunikatsiooni- ja gaasivõrkude valdkonnas.

Vaata Connecto tehtud töid.

Tellija:
OÜ Põhivõrk
Projekti nimi:
Ülejõe 110/35/10 kV alajaama renoveerimine ja laiendamine
Kategooria:
Elektrivarustus
Ehitise tüüp:
Liinirajatised
Tööde iseloom:
Rekonstrueerimine
Riik:
Eesti
Aadress:
Roosi tn 80, Tartu
Projekti algus:
2005
Valmimise aasta:
2007

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.