Kasutad veebilehitsejat, mida tootja enam ei uuenda. Palun vaheta veebilehitsejat või laadi turvaliseks internetikülastuseks ja meie veebilehe sisu õigesti nägemiseks alla uuem brauser:

Veerenni korterelamud, II etappAsukoht

Tööde iseloom

Muud

Staatus

Valmimise aeg


Hooned
Insenerrajatised
Betoonitööd

Uus-Veerenni arendusprojekti teise etapi käigus ehitati 2020. aasta lõpuks Veerenni tänava äärde neli kolmekorruselist viilkatusega linnavillat, kus igal perel on oma privaatne korrus. Pille tänava äärde rajati kaks nelja- ja kaks kuuekorruselist korterelamut, mille esimestel korrustel on äripinnad. Uus-Veerenni korterelamud on B energiaklassiga. Hoonete fassaadidel kasutati väärikaid ja lihtsalt hooldatavaid materjale – tellist, klaasi ja terast. Korterites on soojustagastusega sundventilatsioon ja ruumipõhiselt juhitav vesipõrandaküte. Sisekliima, läbipääsude ja erinevate näitude juhtimine on läbi automaatika võimalik nii korteri seinalt kui ka interneti vahendusel. Uus-Veerenni hoonete vahele rajati haljastatud sisehoovid, hubased puhkealad, lehtlad ning laste mänguväljakud. Liiklemiseks ehitati välja Pille ja Tiiu tänavad. Parkimine viidi hoonete alla küttega parkimiskorrusele, kus asuvad ka panipaigad ning jalgrataste hoiukohad. Paljudel korteritel on lodžad ja esimese korruse korteritel avarad terrassid.

Uus-Veerenni elamuala sisehoov pälvis 2020. aastal Maastikuarhitektide Liidu aastapreemia hooviruumi kategoorias.

Korterite ja äripindade müügiinfo: merko.ee/veerenni

Tellija:
AS Merko Ehitus Eesti
Projekti nimi:
Veerenni korterelamud, II etapp
Kategooria:
Hooned
Ehitise tüüp:
Eluhooned
Arhitekt:
Johann-Aksel Tarbe
Sisearhitekt:
Ahti Peetersoo
Peaprojekteerija:
AS Merko Ehitus Eesti
Tööde iseloom:
Uus ehitis
Riik:
Eesti
Aadress:
Veerenni tn 36a, Pille tn 9, Tallinn
Projekti algus:
2019
Valmimise aasta:
2020

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutamist jätkates nõustute küpsiste ja veebilehe üldtingimustega. Loe küpsistest lähemalt.